Родинні історії

Мені було дивно, що рідна бабуся бере гроші з сина за те, що сидить з онуком. Чоловік мій проти не був та нагадав, що пенсія в його мами не така вже й велика….

В мене, як і в багатьох, проблеми зі свекрухою. Взагалі не знаю жодної жінки, в якої б не було проблем з мамою чоловіка. Причин негараздів у всіх різні. В мене це гроші. Ні, ми не просимо в неї фінансової допомоги. Все якраз навпаки – гроші в нас бере вона.

Саме через фінансове питання я не можу порозумітися зі свекрухою. Почалося все з того, що, коли наш син був маленький, а мені треба було повертатися на роботу, то вона запропонувала нам свою допомогу. Але за свій час вона попросила платню.

Вона педагог з великим стажем, обіцяла займатися з онуком, поки я на півдня буду йти на роботу. Мені було дивно, що рідна бабуся бере гроші з сина за те, що сидить з онуком. Чоловік мій проти не був та нагадав, що пенсія в його мами не така вже й велика.

Але з того часу пройшло вже чотири роки. Начебто й зручно було, але дитина й нас майже не бачила, бо син був постійно з бабусею. Зараз син пішов до школи. Дуже розумний та самостійний хлопчик, тому нянька йому більше не треба.

Підтримки від чоловіка я не чекаю. Він слухається маму, і готовий давати їй гроші. Та я й не проти, але за цей час розцінки добряче виросли. Я сказала свекрусі, що нам більше не потрібна нянька. У зв’язку із цим платити гроші не будемо.

Тим паче вже синові потрібні репетитори, і взагалі багато грошей йде на школу. Після цієї розмови вона дзвонила моєму чоловікові та поскаржилася, що я з нею жорстоко вчинила. Хоча мені така поведінка дуже дивна.

Спочатку вона казала, що ніхто нікому нічого не винен, а зараз скаржиться, що ми позбавили її грошей. Я вважаю, що поки свекруха жива та здорова, їй не треба допомагати. Звісно, якщо з нею щось станеться, ми її підтримаємо. Але ж все добре.

Прикро, що чоловік мене не підтримує і все одно віддає гроші матері. Ми навіть через це посварилися. Вона сиділа з рідним онуком за гроші та бачила, що нам було нелегко, але жодного разу не відмовилася від грошей. Я не хочу ні з ким псувати стосунки, але ця ситуація вибиває мене з колії.

Вам також має сподобатись...