можна допомагати рідним, але не варто робити це на шкоду собі та своїй сім’ї

Нашій сім’ї вже сім років. Мій чоловік дуже добрий, уважний і дбайливий. Він балує мене дорогими подарунками і взагалі робить все, щоб мені було комфортно.

Але є якийсь момент, який мене не влаштовує і з яким я не можу впоратися. Справа в тому, що чоловік віддає частину своєї зарплати батькам.

Працює лише він, я займаюся будинком. Дітей у нас поки що немає. Чоловік непогано заробляє, на це не можу поскаржитися.

Не скажу, що ми маємо якісь величезні заощадження, але нам цілком вистачає на хороший рівень життя. У зв’язку з тим, що зарплата чоловіка хороша, він вирішив, що допомагатиме своїм батькам.

Вони в нього живуть за містом, обидва працюють, але фінансова ситуація звичайнісінька. Він сказав, що допомагати їм та забезпечувати гідний рівень життя – це його обов’язок.

Бо саме батькам він зобов’язаний усім, що має зараз. Вони дали йому все, що могли і все своє життя присвятили йому.

Радитися зі мною з цього приводу чоловік не вважав за потрібне і вирішив все сам.

Якщо чесно, то для мене ця ситуація не цілком зрозуміла. Батьки чоловіка живуть, як і мільйони інших людей. Вони не бідують, їм цілком достатньо їхнього заробітку.

Навіщо віддавати гроші, якщо їм і так вистачає, не збагну. Тим більше, що батьки особливо і не витрачають гроші, які він дає їм.

Але чоловік вважає, що його допомога не буде зайвою. Адже так, вони зможуть дозволити собі більше, а вони цього заслуговують.

Я згодна, що можна допомагати рідним, але не варто робити це на шкоду собі та своїй сім’ї. А саме наша сім’я страждає від такого рішення чоловіка.

Справа в тому, що хочу відсвяткувати свій день народження в Італії. Подорож цією країною – моя давня мрія.

Зазвичай ми проводимо літню відпустку на морі, і цей відпочинок вже не викликає захоплення. У своє свято я хотіла б щось незвичайне та обрала Італію.

Інших варіантів країн відпочинку я не розглядаю. Але мій чоловік заявив, що за час, що залишився до святкування, ми не зможемо відкласти необхідну суму.

Попросив перенести поїздку на час літньої відпустки. А я не хочу цього робити, вважаю, що заслуговую на такий подарунок.

Відступати я не маю наміру. І взагалі, якби чоловік не віддавав частину заробітної плати своїм батькам, то нам вистачило б грошей на поїздку. Це гроші нашої сім’ї, і саме ми маємо користуватися ними.

Я не знаю, як домовитись із чоловіком? Як переконати перестати допомагати хоча б тимчасово? Адже вони не витрачають багато, а нам ці гроші стали б у нагоді.

Може мені варто поговорити з батьками чоловіка і пояснити все? Попросити їх відмовитись від допомоги сина і таким чином залишити гроші в сім’ї? Як вплинути на чоловіка і досягти свого.

You cannot copy content of this page