Україна понад усе

Ми будемо відкидати економіку Росії на багато років тому – Федеров

Голова Мінцифри Михайло Федеров розповів про дуже цікаву систему, яка працює в Україні. Зокрема, вона направлена на те, щоб знецінити російську економіку. А якщо їхня економіка впаде, то в Росії просто не буде коштів, щоб відправляти в Україну свої найманців

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в інтерв’ю ЕП заявив, що зараз потрібно аби максимальна кількість міжнародних технологічних компаній перестала працювати в Росії, щоб відкинути її економіку на роки назад.

“Газпром” коштує 128 мільярдів доларів, а для порівняння Tesla – 670 мільярдів. “Газпром” одне з ключових підприємств Росії, а технологічних компаній, як Tesla у світі дуже багато. Тобто майбутнє точно за технологіями. Ми маємо зробити так, аби люди, які створюють додаткову цінність, які займаються технологіями, просто не хотіли працювати в Росії і залишали її”, – заявив він.

Це потрібно зробити для того, щоб компанії не інвестували в РФ гроші і не розвивали там свої продукти.

“Тим самим ми будемо відкидати економіку Росії на багато років назад. У неї просто не буде майбутнього. Над реалізацією цього завдання активно працюємо. У нас є CRM-система, де ми фіксуємо компанії, які пішли, які сказали, що пішли, але не пішли, які не пішли і так далі. Система фіксує великий обсяг проведеної роботи і роботи, яку ще ми маємо виконати і яку будемо виконувати до нашої перемоги”, – додав глава Мінцифри.

Будемо постійно публічно комунікувати щодо компаній, які продовжують працювати в Росії, сплачують там податки, фінансуючи тим самим російську армію, яка забирає життя наших людей.

Вам також має сподобатись...