Україна понад усе

“Ми якраз пили чай з тортиком, коли по будинку вдарила авіація”, – бідкається мама

Внаслідок тривалого перебування в бомбосховищі маленька Харків’янка перестала ходити. Сім’я разом з дитиною близько 32 днів перебувала в метро. Без світла, чистого кисню та вітамінів в дитини відмовили ніжки.

6 березня сім’я відмічала 1.7 років дитині. Така традиція. “Ми якраз пили чай з тортиком, коли по будинку вдарила авіація”, – бідкається мама.

Жінка також розказала, що були 3 поспіль удари. На вулиці діяла комендантська година, тікати було пізно. Сім’я перемістилася у ванну. Було холодно, а дім трусився від ударів.

В метро сім’я пішла вже наступного дня, мама дівчинки запровадила навіть там курси англійської для всіх бажаючих.

“В неї певні проблеми вже були до цього, але нестача здорового відпочинку, сонця і раціону, стрес. Вони зробили своє. Одного ранку вона просто не встала на ноги”,- каже мати Аліси, не приховуючи емоцій.

Наразі все добре, в Львівському “Охмадиті” дитину ставлять на ноги. Але пані Зіна, мама дівчинки, тепер застерігає, і каже, що ракета може поцілити двічі і тричі в одне місце.

Знає, що Харків вистоїть. Ми, в свою чергу дякуємо Зіні, за курси англійської і підтримку волонтерів, а маленькій дівчинці бажаємо скорого одужання.

Вам також має сподобатись...