На Чернігівщині наші військові разом зі місцевими патріотами знищили два російські розвідувальні ББМ “Тигр”

Хлопці з мотопіхотного батальйону “Вінницькі скіфи” повідомили, що цього разу на Чернігівщині подолати ворога їм допомогли місцеві патріоти. Коли дізнаєшся про такі історії гордість переповнює за весь український народ! Кожен з нас чекає на перемогу і підтримує наших бійців. Хтось бере зброю та йде допомагати, хтось займається волонтерством, а хтось робить канапки та чай, та виносить годувати бійців. Неважливо, яка, а головне це підтримка і допомога! Поки ми разом, нас не подолати!

Сили спротиву Сіверщини разом із місцевими патріотами розбили окупантську бойову машину “Тигр”. Про це повідомили військові з командування “Північ”.

«Чернігівщина не дарма зветься краєм партизанської слави, адже люди стають на захист своєї землі разом зі Збройними Силами України. Так, силам спротиву Сіверщини разом із місцевими патріотами вдалося знищити російський “Тигр”. Втрати ворога уточнюються», – повідомили військові.

ББМ “Тигр” це машина, яка використовується армією-ворогом. Вона є ефективною армійською машиною для розвідувальної роботи, також вона супроводжує колони з боєприпасами.

І ось наші хлопці військові повідомили, що три дні тому бійці мотопіхотного батальйону “Вінницькі скіфи” знищили колону ворожих окупантів у складі двох бойових броньованих машин “Тигр” і вантажівки КамАЗ.

You cannot copy content of this page