Україна понад усе

На Донбасі не стало співзасновника ГО Поклик Яру Павла Добротворського

Такі молоді та амбітні хлопці, вони йдуть захищати Україну заради миру. Кожна така історія життя заслуговую на нашу увагу. Ми повинні знати кожного в обличчя, хто віддав найдорожче заради нашого з вами майбутнього, вони віддають свої життя! А нам потрібно просто пам’ятати про них та молитись про тих, хто з нами.

Він служив у Силах спеціальних операцій під позивним “Історик”.

Про те, що його більше немає повідомила куратор інформаційно-виставкового центру Музей Майдану Ольга Савенок.

“На фронті, на українському боці, гине еліта! Гинуть найкращі люди!!! Гине наша молодь, яка замість того, щоб будувати країну, помирає, борючись за її свободу!”, – йдеться у повідомленні.

Павло Добротворський народився на Черкащині. Вищу освіту здобув у Києві у Національному педагогічному університеті ім. М. Драгоманова.

Два роки тому Павло створив з однодумцями ГО “Зов Яру”, де готував молодь, як історик, як професійний педагог. За два роки навчання молоді в організації він зрозумів, наскільки потужним двигуном перетворень у країні стане відповідальне нове покоління.

В кінці лютого Добротвірський разом із чотирма товаришами пішов захищати країну.

“Очікування дає великий привілей, якого не вистачало у мирному житті – час на роздуми. Настав час подумати про минуле і помріяти про щасливе майбутнє після перемоги”, – написав Павло за кілька днів до того рокового дня.

Вам також має сподобатись...