Україна понад усе

На фронті не стало військового кореспондента Олексія Чубашева

На фронті не стало відомого українського військового кореспондента Олексія Чубашева. Наразі поки невідомо, за яких саме обставин його не стало, але є декілька цікавих фактів

«Ти був для мене не просто підлеглим. Чомусь завжди тобі приділялася більша увага. Я бачила у тобі потенціал. І ти його мав. Перше військове реаліті Рекрут UA. Ніколи не забуду, як ти прийшов із цією ідеєю, ти горів нею. Першими були ССО, потім десанти, морпіхи. Ти багато зробив корисного для армії цими проєктами. Ти жив армією. Ти професійно виріс зі студії. І міг робити багато корисних речей на телебаченні. Але 24 лютого ти вибрав інший шлях», – прокоментувала колишня керівниця Управління комунікації та преси Міністерства оборони України Яна Холодна.

Олексій Чубашев – військовий кореспондент, який служив у Центральній телерадіостудії Міністерства оборони, автор та ведучий першого в Україні військового реаліті-шоу Рекрут UA.

«Зараз спробував зрозуміти хто я, і єдине до чого прийшов – українець. Людина, що всім серцем бажає жити спокійним, мирним життям поруч з дружиною та дітьми», – написав у дописі в Instagram Чубашев чотири дні тому.

Він перебував у лавах ЗСУ. У 2021 році у нього завершився контракт із ЗСУ, тому був звільнений у запас. Проте після 24 лютого український захисник відправився на фронт.

На цю подію відреагував глава Офісу президента України Андрій Єрмак. Він зазначив, що герої не вмирають.

Вам також має сподобатись...