Україна понад усе

На Київщині ветеринарам довелося діставати кулю з голови дівчинки. Це справжнє диво

На Київщині ветеринарам довелося діставати кулю з голови дівчинки. Це справжнє диво.

Клавдієво-Тарасове – розташоване між Бородянкою, Ворзелем та Макаровим, але сюди російські війська не заходили, бої точилися навколо містечка.

Відтак, по словам місцевих, містечко врятувало те, що окупанти йдуть по старій карті місцевості, а будинки з’явилися там вже після формування незалежності.

Один з чоловіків Олександр живе саме в цьому містечку, працює в клініці що по Житомирській трасі. Він доречі звідти забрав всіх своїх “клієнтів та пацієнтів”.

Машина сім’ї 2 дівчаток Насті та Ліди була розстріляна. Дівчата отримали численні травми. “Сказали треба просто зашити, а виявилося, що там стріляні рани голови в обох. В молодшої травма була летальна. Старшу вдалося врятувати. Вона дуже кричала.”,- каже одна з ветеринарів.

Коли страшу дівчинку таки вдалося врятувати, вони відправили її з батьком далі, аби волонтери зустріли. Потім прийшла звістка про те, що їх розстріляли.

Ветеринари не розуміли як так. Але вже згодом отримали звістку про те, що дівчинка жива і знаходиться з батьком в Італії.

Закордонні лікарі передають вітання нашим ветеринарам і кажуть, що допомога була вчасною, і головне що грамотною.

Вам також має сподобатись...