Україна понад усе

На Півдні ЗСУ знищили рідкісний російський комплекс радіолокації РФ “Зоопарк-1”

Наші українські герої, дякуємо вам наші рідненькі! Кожного дня ви бороните честь нашої країни! Бережи вас Боже! Слава Україні! Героям Слава!

У неділю, 23 вересня, захисники України виконали 130 вогневих завдань проти російських окупантів на Півдні. Зокрема, в Херсонській області була знищена радіолокаційна станція розвідки та контролю стрільби “Зоопарк-1” – з її допомогою ворог коригував вогонь своєї артилерії.

Як повідомило Оперативне командування Південь у Facebook, російські окупанти 6 разів атакували авіацією позиції захисників України та звільнені у жовтні населені пункти Бериславського району. Вогонь ворог вів по прибережній смузі Очаківської громади. Втрати в лавах ЗСУ не були зафіксовані.

“Отримано підтвердження, що так звана друга, а точніше, довга армія світу знову зменшилася на 7 солдатів”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається також, що обстановка в південнобузькій операційній зоні досить складна і динамічна, але контролюється Силами оборони.

“Наші війська утримують займані позиції та завдають вогневого ураження противнику з метою створення умов для подальших наступальних дій”, – йдеться у зведенні.

Вам також має сподобатись...