Україна понад усе

На Полтавщині в останню путь провели шістьох захисників України: ким вони були

Мабуть не варто казати, що кожну таку історію ми з вами просто повинні знати. Приділить хвилинку, щоб дізнатися про них та їхні історії, адже вони поклали життя за наш спокій та мир.

У 107-й день, біля Свято-Успенського собору в Полтаві, попрощалися з трьома військовослужбовцями. Віддати останню шану українським героям прийшли рідні, друзі, колеги, бойові побратими та мешканці міста.

47-річний водій-електрик апаратної взводу зв’язку солдат Микола Пістряк та його одноліток — оператор апаратної взводу зв’язку солдат Сергій Чередник, їх не стало 27 травня у результаті м.нометного о8стрілу поблизу Красногорівки Донецької області. Воїни-зв’язківці родом були з селища Чутове.

23-річний навідник солдат В’ячеслав Богданчик, його не стало в результаті зіткнення з ворогом неподалік села Миколаївка, що на Донеччині.

Цього ж дня у Гадяцькій громаді попрощалися з молодшим сержантом Романом Ляшем, який 1 червня поблизу Миколаївки дістав поранення, несумісні з життям. Воїну було 45 років, вісім з яких він присвятив боротьбі за Україну. Без батька залишилося двоє синів.

Також на Полтавщині провели в останню путь солдата Максима Зінченка з Лохвицької громади. До лав ЗС України Максим був мобілізований у березні. Службу проходив на посаді номера обслуги гармати.

Водночас на Гадяччині простилися з грнатометником — номером обслуги гармати солдатом Віталієм Потапенком. Вони поклали свої життя поблизу села Званівка на Донеччині. Їм було всього по 25 років.

Вам також має сподобатись...