На Полтавщині впав ворожий безпілотник “Орлан-10” ціною 80 тис дол.

Мотивації військовим. На Полтавщині знайшли розтрощений ворожий безпілотник-розвідник, а знайшов його звичайний цивільний мешканець, про що і повідомив в СБУ та Поліцію. Нам залишається тільки радіти таким новинам, адже окупанти гублять свою дорогу техніку! Так і буде далі! Адже правда за нами! Перемога за Україною! Слава Україні! Героям Слава!

Наші хлопці зі Служби безпеки України зазначили, що в окупантів мінус один БпЛА “Орлан-10”, якого використовують для роботи розвідки та корегування вогню. Ціна такої залізяки, що в озброєнні рфії, більше 80 тисяч долларів.

Такий літачок “Орлан-10” оснащен відеокамерою з кутом огляду 360 градусів, він може відлітати на 120 кілометрів від пункту запуску, а в автономному режимі –  на  цілих 600 кілометрів.

Ось цю “пташечку” вже долучено, у вигляді доказу.

Ой, до речі, за даними ЗСУ, за весь цей час наші військові розтрощили 85 ворожих безпілотників. А ну і цей… Сам впав! Ггггг!

Наші хлопці з СБУ ще й посміялися з того, що в цьому дорогому безпілотнику деталі були прикріплені на скотч. Нє, ну, а шо! І так зійде!

You cannot copy content of this page