Набула чинності заборона на в’їзд для росіян до країн Балтії та Польщі

Таке рішення прийняв європейський уряд, аби продемонструвати всьому світу всю серйозність своїх намірів. Люди з російським громадянством не зможуть потрапити на територію зазначених держав незалежно від того, якою країною видана шенгенська віза. Наразі багато хто сперечається, проте нічого зробити вони не можуть. Такі сурові рішення спричинені тим, що в українців відібрали спокійне життя. Весь світ нас чує.

19 вересня набула чинності заборона на в’їзд до Естонії, Латвії, Литви та Польщі громадян Росії з шенгенськими візами.

Про це повідомили ЗМІ з посиланням на заяву естонського МЗС. Заборона поширюється на громадян Росії з шенгенськими візами, що діють, і мета поїздки яких туризм, бізнес, участь у спортивних заходах і транзит.

Однак є й винятки, як і раніше, в’їхати можуть представники дипломатичного корпусу, також громадяни Росії, які мають родичів у зазначених країнах. В Естонії залишається можливість у учнів, які мають короткострокову навчальну візу, та у власників робочої візи. Стосовно останньої дуже важливо, щоб робота була зареєстрована.

Також залишається можливість в’їхати з гуманітарних міркувань. Наприклад, на похорон, для лікування тяжкого захворювання тощо.

Через Литву росіяни, як і раніше, зможуть їздити до Калінінградської області і назад транзитними поїздами.

You cannot copy content of this page