Нацгвардієць Шаман без медичної освіти врятував понад 10 життів

Серед гвардійців, які зараз захищають Попасну на Луганщині є молодий художник з позивним Шаман. Він врятував понад 10 життів, не маючи медичної освіти. Його побратими розповідають, що хлопець дуже вправно володіє навичками порятунку! Рідненькі наші хлопці, бережи вас Боже!

Як Шаман рятує життя побратимів, розповіли у Національній гвардії. Тесла прибув у Попасну у складі групи резерву. На той час селище вже перетворилось на суцільну передову позицію. Там відбувались щільні наступи.

Наприклад, був епізод, коли на дах будівлі впав бєприпас, який випустили. Один з хлопців групи отримав поранення.

“Щільність вогню була така, що нормально забинтували ногу тільки через годину, коли нам вдалося знайти більш-менш безпечне місце”, – розповідає Тесла.

“Ми могли чекати півтори – дві години, поки закінчиться. Хоч хвилина спокою, і ми брали поранених на руки, плечі й несли їх через поля. Нас, звісно, бачили, бо постійно дрони висіли над головою. Тому все починалося знову і знову: закидали приблизно по п’ять м#н на одну особу”, – пригадує Шаман.

Тесла додає, що під час іншого випадку побратиму уламком роздробило кістку ноги. Шаман зупинив кровотечу та наклав шину, забинтував поранення. Завдяки його діям, нацгвардієць зміг самотужки подолати 800 метрів та врятуватися.  Групі, до якої входили Тесла та Шаман, вдалося врятувати 18 життів.

You cannot copy content of this page