Україна понад усе

Найсильніше звернення Зеленського – ці слова пронизали серця всього світу

У своєму новому зверненні Зеленський звернувся до всього світу! Він розказав, що переживають українці, він передав всю біль кожного українця, кожного, у кого більше немає домівки та близьких людей, він розповів як в УКРАЇНЦІВ ВКРАЛИ СПОКІЙ! Дякуємо пане Президент, за те, що передали наші думки! Ми разом! Ми все пройдемо разом!

Зеленський звернувся до українців, щоб поговорити про День пам’яті та примирення – 8 травня.

«Чи може стати чорно білою весна, чи буває  вічний лютий, чи знецінюються золоті слова? На жаль. Україна знає відповіді на всі ці запитання. Ці відповіді – так. Щороку, 8 го травня, разом з усім цивілізованим світом ми вшановуємо кожного, хто захищав планету», – з цих слів почав свою промову Зеленський.

Він зазначив, що відбулося мільйони причин щоб сказати: «Ніколи знову».

«Ми знали ціну, яку заплатили за цю мудрість наші предки. Вони знали, як важливо вберегти та передати нащадкам, але й гадки не мали, що наше покоління буде свідком наруги над словами, які, як виявилося, є істиною, далеко не для всіх. Цього річ ми кажемо ніколи знову інакше. Ми чуємо ніколи знову інакше, це звучить болісно. Без оклику, а зі знаком питання», – додав Президент.

Він наголосив: «Ніколи знову?» – тож розкажіть про це Україні. 24 лютого слово «ніколи» стерли.

Повна версія звернення Зеленського на його офіційних сторінках.

Вам також має сподобатись...