Наші бійці звільнили від окупантів села Полтавка та Малинівка на схід від міста Гуляйполе

Кожен ранок наші хлопці повідомляють нам про офігенні новини! Українські бійці звільнили декілька сіл в Запорізькій області. Ми радіємо кожній перемозі, адже такі маленькі перемоги наближають нас до великої перемоги! Україна вільна країна й так буде завжди, адже наш народ найсильніший! Слава Нашим Героям, які щодня це доводять!

А ось і сама новина.

Наші військові повідомили, що їм вдалося звільнити ще два села на Запоріжжі. Про це повідомили в Запорізькій ОДА. Також там зазначили, шо вороги постійно зазнають значних втрат.

“У результаті успішної наступальної операції силами Мелітопольського батальйону територіальної оборони разом з іншими підрозділами Сил оборони Запорізького краю були повністю звільнені від російських окупантів села Полтавка та Малинівка на схід від міста Гуляйполе”, – повідомили військові.

Як повідомили в Запорізькій окремій бригаді тероборони, наші українські військові знищили більше 80 окупантів, на додачу декілька машин бронетехніки. Також вони захопили важливі документи та мотострілецьку зброю ворогів.

You cannot copy content of this page