Україна понад усе

Наші десантники навчилися шмаляти зі «Стінгерів»

Наші українські захисники кожного дня вдосконалюють свою майтерність. Ось навчилися, як краще шмаляти зі Стінгерів в ворожі цілі в небі. Ми не перестаємо захоплюватися завзятістю нашиї героїв, вони встигають, ще й навчатися. Дякуємо вам за вашу мужність! Українські герої з великими мужніми серцями! Нехай янголи охоронці оберігають кожного з вас!

Наші українські захисники повідомили, що десантники одного з підрозділів угруповання ОС провели спеціальне заняття для вдосконалення майстерності застосування «Стінгер» по ворожих повітряних цілях.

Інструкторами було проведено майтер класів для побратимів з різних підрозділів, зокрема розповіли про особливості ефективного застосування.

Ця штука дуже ефективна, але звісно відрізняється своєю особливостю. Кажуть, що головне міцно тримати та не боятися застосовувати. Про це зазначив десантник на ім’я Влад, який вже майстерно шмаляє по ворожим цілям небі.

На його рахунку вже три ліквідованих ворожих гелікоптерів Ка-52, він власноруч приземлив ворожих «пташок» з цієї штуки. Також на його рахунку гелікоптер «Алігатор» та штірмовик, який має назву «СУ-25 Грач».

Вам також має сподобатись...