Наші хлопці розгромили бригаду росгвардії з Чечні та забрали БТР-80, кулемети, автомати та снайперську гвинтівку Драгунова

Українські військові тепер мають трофеї – неушкоджений БТР-80 та зброю – кулемети, автомати та снайперську гвинтівку Драгунова з боєприпасами. Цією зброєю вони тепер будуть бити клятих окупантів. Хлопці наші мужні, дякуємо, що кожного дня звітуєте нам про блискавичну роботу! Підтримуємо вас, як завжди! Героя Нашим Слава!

Отже до новини:

Українські бійці з окремої гірсько-штурмової бригади знищили трьох представників росгвардії і взяли трофейну зброю й техніку. Про це повідомили в Сухопутних військах Збройних сил України.

Було ліквідовані особи  – з 46-ї окремої бригади оперативного призначення нацгвардії РФ – найбільшого з’єднання військ росгвардії, яке базується в Чечні.

«Це з’єднання було створене ще в 2000 році для боротьби з силами чеченського спротиву, котрі воювали з Кремлем. Наши воїни мають і трофеї – неушкоджений БТР-80 та зброю – кулемети, автомати та снайперську гвинтівку Драгунова з боєприпасами», – повідомили військові.

 

You cannot copy content of this page