Наші військові над Одещиною збили два ворожих винищувача Су-30см, впали в Чорне море

Мотивації нашим військовим. Наші завзяті військові сьогодні вранці захистили небо над Одещиною. Вони врятували долю декількох селищ. А ті залізяки, які залишилися від ворожих літаків зараз плавають десь на дні Чорного моря. Герої наші, дякуємо вам! Незважаючи на те, що не висапаєтесь та мало практично не відпочиваєте ви продовжуєте захищати нашу Україну! Всі українці вклоняються перед вами! Слава нашим героям!

Новина. Наші хлопці з української армії збили два літаки окупантів Су-30см. Ці літаки летіли, щоб атакувати населені пункти Одеської області. Про це розповіли на сторінці Командування Повітряних сил України й керівник обласної адміністрації Максим Марченко.

Це сталося приблизно о п’ятій годині ранку. Наші хлопці з Зенітного ракетного підрозділу  Повітряного командування «Південь» розтрощили ці два літаки. Один літак вдалося збити відразу, а ось інший встиг повернутися й летіти у напрямку Криму. Проте другий літак також успішно був збитий. Наразі обидва літаки десь на дні Чорно моря.

Військові не повідомляють, які саме селища збиралися вдарити, проте це зараз головне, що ці населені пункти в безпеці.

You cannot copy content of this page