Наші військові вже тиждень відбивають Мар’їнку, точаться запеклі бої проте оборона тримається

До переліку міст над якими знущається ворог на східному фронті приєдналася Мар’їнка. Про це повідомили в пресцентрі Операції об’єднаних сил / Joint Forces Operation.

«Маріуполь, Волноваха, Щастя, Попасна… До переліку багатостраждальних міст на східному фронті приєдналася Мар’їнка. Вже тиждень точаться запеклі бої за це місто неподалік Донецька, яке російський агресор намагається стерти з лиця землі. Ворог невпинно гатить з артилерії усіх калібрів, застосовує авіацію та намагається прорвати оборону українських військ за допомогою танкових підрозділів», – повідомили в ООС.

В своєму невпинному бажанні загарбати Україну російські окупанти безжалісно гатять по помешканням мирного населення.

«Розуміючи, що подолати спротив українців їм не вдається, загарбники починають обстріли будинків пристарілих, лікарень та осель. Ось що принесли окупанти в містечко Мар’їнка. Та ми віримо, що як весною розквітають українські сади, так само, після нашої перемоги, відбудуються всі зруйновані окупантами міста. А поки, воїни угрупування Об’єднаних сил роблять все можливе, щоб підтримати місцевих мешканців: розвозять воду та продукти. А головне – захисники Мар’їнки стійко тримають оборону та своїми діями показують, що ворог не пройде», – додали військові.

You cannot copy content of this page