Наші військові знищили майже чверть російських літаків спрямованих для нападу на Україну

За весь час війни окупантів проти України, наші військові хлопці знищили вже чверть їхніх клятих літаків та гелікоптерів. Всього ж ворог підготував 450 літаків і 250 вертольотів. Давайте подякуємо нашим захисникам за те, що вони безжалісно трощать їхню гнилу техніку та дбають про те, щоб ми з вами як скоріше почули слова «Ми перемогли»! Слава Україні! Героям Слава!

У ЗСУ повідомили, що наші українські військові за весь час знищили майже чверть літаків РФ, спрямованих для нападу на Україну.

Літаків окупантів, які були підготовлені для нападу на нашу країну знищено. Про це повідомили на офіційній сторінці Оперативного командування “Північ”.

Окупанти підготували для атаки на Україну 450 літаків і 250 вертольотів.

“Українські військові знищили майже чверть російських літаків і половину вертольотів, спрямованих на ведення війни. До початку війни росія направила для нападу на Україну 450 літаків і 250 вертольотів”, – повідомили військові.

За даними Генштабу, станом на ранок 18 березня, наші воїни знищили 93 літаки окупантів.

“Якщо нові дані підтвердяться, то незабаром у нас буде “ювілей” – 100 збитих літаків”, – повідомив речник Командування Повітряних Сил Юрій Гнат.

You cannot copy content of this page