Наші воїни біля Попасної збили дуже небезпечну російську ракету «ТОЧКУ-У»

Кожного дня українські захисники роблять все можливе, аби захистити нас з вами! Усунення ворожої техніки це те, що кожного дня вберігає сотні життів. Наприклад такі ракети, як «Точка У» окупанти використовують для того, щоб руйнувати домівки мирного населення! Подякуємо нашим хлопцям, нашим відчайдухам за те, що оберігають наше з вами життя, та спокій наших дітей!

У Сухопутних військах України розповіли, що виявляється,  ця ракета досить легко збивається за допомогою ПЗРК «Стінгер».

«Стінгер» – американський переносний зенітно-ракетний комплекс, призначений для ураження повітряних цілей, що низько летять, крім того забезпечує можливість обстрілу неброньованих наземних або надводних цілей.

Що ж таке ця «Точка У». Це дуже небезпечна ракета.

Точка (тактичний ракетний комплекс) – 9К79 «То́чка» (за класифікацією НАТО — SS-21 Scarab A, за Договором РСМД — ОТР-21) — радянський тактичний (дивізійний) ракетний комплекс.

Ракета 9М79 (9М79М) відрізняється від ракет попередніх тактичних ракетних комплексів (8К14 чи ТРК «Луна») тим, що управління польотом ракети здійснюється не управлінням за допомогою часу роботи двигуна і не заданням початкового кута запуску, а за допомогою аеродинамічних елементів управління — крил і рулів оригінальної ґратчастої конструкції. Крім того, аеродинамічні рулі продубльовані газодинамічними, встановленими на виході сопла реактивного двигуна.

При цьому коригується не тільки балістична траєкторія, але й здійснюється наведення на кінцевій її ділянці (у тому числі і за командами радіолокаційної головки самонаведення). Газодинамічні рулі забезпечують управління на початковій ділянці траєкторії, коли при низькій швидкості польоту аеродинамічні недостатньо ефективні.

You cannot copy content of this page