Україна понад усе

Наші захисники 7 квітня ліквідували 4 ворожих танки, 10 броньовиків та 2 АТ

Герої наші любі, хлопці українські! Ми продовжуємо слідкувати за кожною вашою перемогою, за кожним успіхом! Крок за кроком ви кожного дня долаєте ворога та захищаєте рідну Україну! Ми благаємо та молимося, щоб це все припинилося, ми чекаємо, коли зможемо вам подякувати за мир! Ваші імена назавжди будуть викарбувані в історії нашої держави! Слава Україні! Героям Слава!

Наші українські військові продовжують займатися ліквідацією ворога та обороною українських областей. Цього ранку вони традиційно відзвітували за зроблену роботу!

На територіях Луганської та Донецької областей вчора було сім наступів. Ми бачимо, що ця цифра кожного дня зростає. Позавчора було три наступи, а два дні тому всього один. Невже вони кожного дня намагаються вдвічі збільшувати наступи? Сподіваємося, що ця цифра все ж таки буде зменшуватися.

Проте ми продовжуємо вірити, просто вірити в наших захисників, які старанно та безстрашно долають всі наступи. Відтак вчора так і вийшло, наші хлопці ліквідували чималу кількість ворожої техніки.

7 квітня вони розбили 4 танки, 2 АТ (артлерійська техніка для літаків та крилатих), 10 броньовиків та 11 іншої ворожої техніки. Дякуємо хлопцям, які боронять наші східні кордони! Там зараз дуже складно, ми всі це знаємо з новин, проте нам залишається надія та віра!

Вам також має сподобатись...