Наші ЗСУ знищили винищувач та три бомбардувальники у Харківській області

Мотивація для військових. Наші соколи ясні, наші військові! Хлопці, вбережи вас Боже! Нехай вони понесуть кару за кожну скалічену долю! Молимося за кожного українця, за кожного військового! Україна витримає! Ми витримаємо все разом! Слава Україні!

Новина. Керівник обласної адміністрації Харкова Олег Синєгубов під час інтерв’ю повідомив про ще одні тріумфальні заслуги наших військових. Вони не спиняються ні на хвилину, боронять небо вдень і вночі. За минулу добу нашим соколам вдалося знищити чотири ворожих літаки. Це винищувачі та три бомбардувальники.

Він також зазначив, що понад дві з половиною тисячі людей вдалося евакуювати, це ті населені пункти, які знаходяться поряд з Ізюмом. Проте він додав, що це не означає, що військові втрачають свої позиції, вони діють на кілька кроків вперед. Тому евакуація населення це міра додаткової безпеки.

Щодо орків хочеться додати, що вони будуть покарані за всі сльози, які пролили українці. Вони ніколи не відмиються від цього бруду. Їм моральний стан він позбавлений людяності. Ніяка адекватна людина не пішла би на таке, але вони це роблять!!! Вони будуть відповідати за це! Відповідати будуть роками, десятками роками, та ніколи не відмиються.

You cannot copy content of this page