Родинні історії

Наступного дня батьки приїхали та заявили, що якщо я така доросла та самостійна, то маю сама заробляти та жити окремо. Я й не була проти, а навпаки дуже того хотіла….

Я все життя була зручною дитиною для своїх батьків. Саме зручною. Я ніколи не мала права голосу. Мене ніколи не питали, що хочу я. Від мене вимагали робити тільки те, що скажуть, їсти те що дадуть, і ні в якому разі я не могла сказати «Ні».

Я так росла під тотальним контролем батьків. Єдине, на що я мала право – це вчитися, що я і робила. Я все сподівалася, що вивчусь, знайду роботу і зможу жити сама. Робила все, щоб моя мрія стала реальністю. Мені навіть подружки казали, що жити так, як я не хотів би ніхто.

Я навіть не могла спілкуватися з тим, з ким хотіла. Всіх моїх знайомих мали схвалити батьки. В свою чергу я намагалася не засмучувати тата та маму. У школі була відмінницею, а після легко вступила до інституту. Батьки вирішили зробити мені подарунок і залишити квартиру, а самі планували переїхати за місто.

Мама се казала, що я маю бути самостійною, та я тільки цього й чекала. Я ж так мріяла жити одна, а ще дуже хотіла викинути весь мотлох з квартири. Саме це я і зробила після того, як батьки поїхали. Мама все одно забрала все, що хотіла, то ж інше й не треба було.

За кілька днів приїхала мама і такий скандал влаштувала. Кричала, як я посміла то все викинути, що треба було її спитати. В кінці ще й назвала мене невдячною. Я звикла виправдовуватися перед мамою, але в цей раз я розізлилася. Слово за слово, так і посварилися. Мати пішла, грюкнувши дверима.

Я в той день багато плакала, б насправді нічого цінного я не викинула, лише старий побитий посуд, вицвілі фіранки, якісь поламані речі, які батько роками не ремонтував, незрозумілі пакети – все те, що займало місце, але в побуті не використовувалося. Мені було образливо, але водночас я й провину відчувала.

Ввечері ще й тато зателефонував з лекцією про те, як я сильно їх розчарувала, що я негідниця. Після його слів я ще більше засмутилася. Наступного дня батьки приїхали та заявили, що якщо я така доросла та самостійна, то маю сама заробляти та жити окремо. Я й не була проти, а навпаки дуже того хотіла.

Мені дали місяць, щоб я на першому курсі університету знайшла роботу та житло. Я одразу дала оголошення, що можу працювати нянею. Дітей дуже люблю, як доглядати знаю, тому з цим не мало бути проблем.

Шукаючи житло, зрозуміла, що поки не зможу його винаймати, тому піша в гуртожиток домовлятися. На моє щастя, там знайшлося місце. Мама зі мною не розмовляє, а я себе чомусь погано почуваю. З одного боку, розумію, що маю право на особисте життя та свій вибір, а з іншого – люблю батьків. Через це вважаю себе винною. Але що мені робити? Далі терпіти вимоги батьків та не мати власного життя? Чи рішення поїхати від них було вірним?

Вам також має сподобатись...