Україна понад усе

Небезпечна місія у Сєверодонецьку: не стало британського добровольця, який захищав Україну

Батько юнака зробив допис в фейсбуці, тому що хотів, щоб люди дізналися про історію його сина. Він вирішив, що українцям зараз дуже потрібно допомога, тому й відправився захищати кордони України.

Джордан Гетлі залишив британську армію у березні 2022 року, щоб продовжити службу в лавах іноземного батальйону ЗСУ у Сєверодонеку Луганської області.

“Я не думав, що я колись використовуватиму соціальні мережі таким чином, але Саллі, Адам і я хотіли б поділитися деякими сімейними новинами з усіма нашими друзями, але є занадто багато людей, з якими можна зв’язатися. Вчора (10.06.22 ) ми отримали жахливу звістку про те, що у місті Сєверодонецьк, Україна, застрелuлu нашого сина Джордана”, – повідомив його батько.

За його словами, син залишив британську армію у березні 2022 року, щоб продовжити службу у лавах іноземного батальйону ЗСУ.

“Джордан і його побратими так пишалися роботою, яку вони виконували. Він часто казав мені, що місії, які вони виконують, небезпечні, але необхідні. Він любив свою роботу, і ми так пишаємося ним. Він справді був героєм і назавжди залишиться у наших серцях”, – резюмував чоловік.

 

Вам також має сподобатись...