Україна понад усе

Нещодавно мережа зірвалася негативними коментарями до новини, де ПриватБанк заблокував карту української біженки з дітьми

Нещодавно мережа зірвалася негативними коментарями до новини, де ПриватБанк заблокував карту української біженки з дітьми.

Через політику ПриватБанку українці, які виїхали за кордон, рятуючись від агресії, не можуть вільно розпоряджатися коштами.

Навіть – соціальними виплатами.
Українка Тетяна стала однією, хто зіштовхнувся з такою проблемою.

Доречі вона сама виховує дітей наразі в Польщі, один з дітей має проблеми зі здоров’ям.

І коли ПриватБанк самовільно заблокував карту і обмежив можливості перерахувати чи знімати кошти, Тетяна звернулася до служби підтримки.

Крім того, вона зверталася і до форуму Мінфіну. Молодшій дитині 5 місяців, старшому сину 6 років й він має тяжку інвалідність, через що потребує постійного догляду.

На старшого сина Тетяна отримує соціальні виплати.

“На гарячій лінії запропонували звернутися до найближчого відділення. Я спитала, чи давно ви в Польщі відкрили відділення Привату?

Розмови були довгими і непродуктивними. 2 дні я втратила на те щоб розблокувати карту, зробити безліч операцій. Потім історія знову повторилася.

Гроші треба було перевести на карту іншого банку, але операцію знову заблокували”, – каже Тетяна.

В сервісі кажуть, що так завжди себе веде банкінг коли бачить “підозрілі операції”. Що значить “підозрілі операції” невідомо. Тим не менше, вже кілька випадків таких було зафіксовано саме з картами і користуванням карти ПриватБанк закордоном.

Ситуацію зараз вирішує сервісна служба. Обіцяли повернути всі кошти, які були також незаконно списані 23 квітня з рахунків громадян.

Вам також має сподобатись...