Нещодавно по всій Польщі лунали сирени з приводу вшанування пам’яті одного з діючих президентів, літак якого підбили в 2010 році

Нещодавно по всій Польщі лунали сирени з приводу вшанування пам’яті одного з діючих президентів, літак якого підбили в 2010 році.

Відтак польський комітет з повторного розслідування вже виніс попереднє рішення, де йдеться про те, що винним в трагедії яка сталася є саме росія.

Окрім того, загинула і низка посадових осіб які перебували на тому ж літаку Ту-154М, він був збитий під Смоленськом.

Тодішній президент Польщі Лєх Качинський летів літаком, який за попередніми даними впав через вибух в лівому крилі.

Антоні Мацєревіч – голова комітету каже, що є встановлене час і місце, де сталася трагедія.

Вибух стався в 100 метрах від берези, саме там і стався вибух літака. Місцевість там чиста, немає ні дерев, ні тим паче будівель, тому зіткнення пояснити важко, стовідсотково то було перше зіткнення літака з перешкодою вже тоді, коли він впав.

На 190 елементах літака Ту-154М виявили сліди вибухівки. Британська лабораторія підтвердила наявність гексогену, тротилу та пентрікса у 89 із 238 досліджених зразків.

«Високоенергетичні матеріали були виявлені так само й в місцях, які недоступні для пасажирів, екіпажу і техніків.

Ці місця були закриті під час ремонту в Самарі. А тому це умисне підбиття літака з урядовцями та главою країни”.

В 2011 році було попереднє розслідування, на чолі з главою комісії Єжи Міллером який вважав, що це нещасний випадок і літак надто близько підійшов до землі. Це рішення було анульовано.

Тепер же, як запевняє уряд Польщі і комісія по розгляду цієї гучної справи – версія з нещасним випадком і втратою керування фарс.

Це рішення було видано під політичним тиском. Наразі Польша не просто натякає, а голосно каже, що винні в цьому росіяни.

You cannot copy content of this page