Родинні історії

Нещодавно я зустріла одного з його друзів, з якими чоловік працював за кордоном. З’ясувалося, що вони повернулися близько місяця тому…

Зрада – це завжди дуже важко, особливо, коли зраджує людина, яку ти сильно кохаєш. Я розгублена, бо не розумію, як таке могло статися та що тепер робити. Мій чоловік мовчки повернувся до країни і живе в сусідньому місті з невідомою мені жінкою.

Чоловік працював за кордоном довгі роки. Він туди їздив разом з кількома своїми друзями. Я не була проти. По-перше, коли він щось вирішив, то вже марно щось казати. По-друге, я навіть зраділа, бо грошей на все вистачало.

Звичайно, я планувала, що час роботи чоловіка за кордоном ми відремонтуємо будинок, а можливо купимо машину. Коханий передавав гроші через знайомих. Додому він приїжджав під час відпусток. В такі періоди я була рада до нестями.

Перші два роки він приїжджав у відпустку по рази два на рік. Я йому готувала, дбала про нього. У нас двоє дітей, тож мені було чим зайнятися, доки коханий був за кордоном. Але коли він приїжджав, я приділяла йому весь вільний час.

З роботи він дзвонив дуже рідко. Найчастіше я переживала, як він там, дзвонила йому. Постійно казала, як люблю його, що дуже чекаю вдома і сумую за ним. Та ж кожним разом чоловік все менше говорив зі мною, а іноді міг взагалі не відповідати.

Завжди казав, що багато працює, а про дітей взагалі перестав питати. А останні кілька місяців я вже й не чула його голос. Я писала йому, а він лише відповів, що приїхати не вийде. Нещодавно він зателефонував і сказав, що коли вийде приїхати, то він мені скаже.

Гроші теж перестав надсилати, сказав, що роботи все менше, тож і заробіток поганий. Нещодавно я зустріла одного з його друзів, з якими чоловік працював за кордоном. З’ясувалося, що вони повернулися близько місяця тому.

Але ж, де мій коханий? Він не дзвонив та додому пне приходив. Я була шокована. Виявилося, що мій коханий живе в іншому містом із якоюсь жінкою. Вона разом з моїм чоловіком працювала. Хоча вона й приїхала на заробітки зі своїм чоловіком, але повернулася назад вже з моїм коханим.

Я не можу зрозуміти досі, як він міг так вчинити? Невже ось так просто він кинув мене з дітьми і не сказав ні слова? Коли він живе з іншою жінкою місяць, міг би й повідомити про це. Так принизливо все це дізнаватись від чужих людей. Що тепер робити?

Вам також має сподобатись...