Родинні історії

очка заявила, що не чекала від нас такого егоїстичного вчинку. Кричала, що замість допомоги їй, ми витрачаємо гроші на себе…

Ні я, німій чоловік ніколи не жили заможно. Обидва сироти, то ж життя ніколи не було простим для нас. На блюдечку нічого не приносив. Після весілля ми переїхали до села, бо жити було ніде, та й з роботою були проблеми.

Будинок, в якому ми жили, довго стояв порожнім, тому мав купу проблем – і дах протікав, і паркан обвалювався, і шибки не скрізь були. Якось на перший утеплили одну кімнату, де була грубка. На більше не вистачило ні часу, ні грошей.

У цьому будинку ми прожили кілька років. За цей час ми поступово його привели до ладу, але до хорошого стану було ще далеко. Потім я з’ясувала, що тітка, яка ніколи мене не бачила, залишила квартиру, а крім мене в не родичів не було.

Вилізло це випадково, коли я оформлювала земельну ділянку на себе. Після кількох перевірок все підтвердилося. Відразу в’їхати туди було неможливо. Там був справжнісінький смітник. Я з чоловіком їздили туди майже півроку, щоб все привести в нормальний стан. Там довелося міняти все.

Потім в нас з’явилася донечка, яку треба було ставити на ноги. Загалом справ завжди було багато. Коли донька виросла і вийшла заміж, то переїхала з чоловіком на орендовану квартиру. Планували збирати на своє житло.

Я нарешті змогла видихнути. Вирішили з чоловіком, що так жити більше неможливо. Хочеться вже пожити за нормальних умов. Тим більше, що така можливість є. Взяли ми і зробили повний ремонт квартири та купили меблі.

Робили все так, щоб потім вже не перероблювати. Нарешті наша квартира виглядала так, як нам хотілося – все новеньке, чистеньке. Звісно, ​​тепер треба віддавати борг, але це не лякає. В нас є накопичення, ми з чоловіком працюємо, а чоловік ще й пенсію має. То ж нам вистачить на все.

Все було б добре, поки я не побачила реакцію нашої дочки на це. Вона розлютилася, бо ми кредит взяли, і витратили гроші на ремонт, а не їй допомогли. Вона ж винаймає квартиру, а якби ми віддали їй гроші, то вона б іпотеку взяла. Я намагалася пояснити, що ми все життя  багато в чому відмовляли і маємо право, хоча б на пенсії пожити для себе.

Дочка заявила, що не чекала від нас такого егоїстичного вчинку. Кричала, що замість допомоги їй, ми витрачаємо гроші на себе. Півроку вже з нами спілкується крізь зуби і тільки якщо дуже треба. Ми теж не прагнемо налагоджувати контакт, бо нам прикро, що дочка так егоїстично відреагувала.

Якби щось серйозне було, ми б без найменшого вагання допомогли їй. Але таке питання не стояло. Тому ми обрали свій комфорт, на що маємо повне право. А її образи говорять тільки про її власний егоїзм.

Вам також має сподобатись...