Україна понад усе

З огляду на розміри корабля, навряд чи вони взагалі могли би щось бачити хоча б на кілометр за межами його носа або корми

Титанік затонув не відразу. Це тривало довше ніж добу. Разом з тим, за офіційними даними судно пішло під воду за 2 години 40 хвилин.

10 квітня 1912 року вперше і востаннє в своє плавання відправили знамените судно “Титанік”. Мало хто знає, що є декілька фактів, які не висвітлювали ні в новинах, ні в книжках з історії.

Відтак з фільму, який бачили всі, важко оцінити масштаби корабля. Але його довжина сягає таких же розмірів, як 103 поверховий будинок. 270 метрів краси. Тільки уявіть собі.

Подейкують, що головна біда в тому, що запуск судна не супроводжувався традицією, яку використовцють моряки. Відтак пляшку з ромом чи шампанським не били об палубу.

Прикмети, співпадіння? Хто зна? Доречі на кораблях завжди заходили кішок. Вважалося, що це на удачу.

Але основна причина в тому, що кішки дуже добре відчували наближення шторму, і відловлювали мишей та гризунів, які не тільки псували їжу, але і могли прогризти добрячі діри в дереві.

Хоча всі 9 собак, що були на судні пережили катастрофу. Трагедія, що спіткала Титанік в ніч з 14 на 15 квітня 1912 року, була описана Морганом Робертсоном в його романі “Марність, або Загибель Титана” ще у 1898 році.

Дивно, але на кораблі не було жодного біноклю. Хоча вартість меблів та відому всього судна була захмарною.

Є версія, що попередня зміна не віддала ключі від сейму, та це не так. Адже з огляду на розміри корабля, навряд чи вони взагалі могли би щось бачити хоча б на кілометр за межами його носа або корми.

Титанік опускався на дно зі швидкістю 16 км / год. Зараз він спочиває на глибині 3750 м.

Тим не менше, хоч в джерелах вказано, що втонув він за 3 години, насправді повні трюми води були ще перед відбуттям.

Не могло керівництво на чолі з капітаном не випустити судно в море, адже квитки продали ще за пів року вперед. Це мало стати подією року.

Чарльз Джовін – головний пекар, дивом врятувався з крижаної води, температура якої була близько -2 °C, тому що був в нетверезому стані.

Вам також має сподобатись...