Окупанти в Чорнобаївці «ростуть», як гриби, бо наші військові б’ють тупого ворога

Мотиваційний анонс:

Наші українські військові вже сміються з тих клятих окупантів, які намагаються суватися на Чорнобаївку. Кажуть, що ворог дійсно дуже тупий. Вони все йдуть і йдуть, а наші військові їх все б’ють і б’ють. Ну що ж, наша справа праведна й проста – захищати Україну! Дякуємо наші Герої за захист наших земель та наших дітей! Бережи вас Боже! Слава Україні!

Новина:

Голова Чернігівської ОДА В’ячеслав Чаус каже, що ворог дійсно дуже тупий. Вони все йдуть і йдуть, а наші військові їх все б’ють і б’ють. Каже, що їх вже, як тих грибів після дощу. Тільки нікому вони не потрібні, паганки кляті. Одна біда, потім їх все одно потрібно буде позбирати, щоб не смерділи.

Звісно, було б гарно, щоб вони самі прибирали своїх товаришів, але їм не до цього, бо намагаються рятувати свої дупи.
Ну, а їхнім командирам взагалі все одно, тому що відправляють своїх бійців в один бік. Ну що ж, то вже їхні проблеми, а наша справа праведна й проста – захистити свої землі!

«Доброго ранку Чернігівщино! Чорнобаївки на Чернігівщині ростуть, як гриби після дощу. Ворог дійсно тупий і наші збройні сили знищують дуже багато сил противника. Сьогодні Дуууже багато роботи, тому подробиці пізніше! Вірю в Бога та в Збройні сили України», – сказав Чаус.

You cannot copy content of this page