Олена Зеленська опублікувала фото загиблих дітей

Перша леді країни звернулась до міжнародної спільноти зі своєї сторінки у фейсбук. Вона написала імена і історії дітей, що загинули від рук ворожих окупантів.

«Я маю повідомити про це. В Україні вже загинуло щонайменше 38 дітей. І ця кількість може продовжувати збільшуватися зараз через пожежу мирних міст! Коли люди в Росії кажуть, що вони не воюють із громадянським населенням, покажіть їм ці фотки! Це особи дітей, які ніколи не дорослішають.

Скільки ще дітей має загинути, аби російські війська припинили стріляти та гуманітарні коридори домовилися? Скільки ще крові треба пролити та багато людей голодувати, щоб російські війська перестали знищувати мирні машини та виконували гуманітарні місії?

Такий коридор зараз потрібний у найінтенсивніших містах України. Сотні дітей можуть загинути там у підвалах без їжі та медичної допомоги. Тиждень із ними не на зв’язку. Окупанти розстрілюють цілі сім’ї та волонтерів, намагаючись виїхати або дістатися міста.

Звертаюся до всіх чесних ЗМІ у цьому світі! Повідомте ці страшні факти: російські загарбники вбивають дітей. І роблять це спеціально, стріляють у своїх жертв та не пускають гуманітарку.

Покажіть це російським матерям. Вони повинні знати, що роблять їхні сини в Україні. Покажіть ці фотографії російських жінок. Це їхні чоловіки, брати, земляки вбивають дітей і, може, навіть мають своїх! Хто мовчки згоден із цим злочином, той особисто відповідальний за смерть кожної української дитини.

Держави НАТО! Нарешті закрийте повітряний простір для російських літаків! Врятуйте наших дітей, щоб ваші завтра не померли!»

 

You cannot copy content of this page