Україна понад усе

Перше спілкування та враження часто-густо бувають хибними. Найбільше про людину можна дізнатися з того, як вона носить прикраси

Як за допомогою прикрас дізнатися все про людину. От є такі ситуації, коли треба розуміти, що людина представляє,  яка вона з себе є, і як це зробити, без пари-трійки особистих зустрічей – невідомо.

Та і перше спілкування та враження часто-густо бувають хибними. Найбільше про людину можна дізнатися з того, як вона носить прикраси.

Адже люди навіть не здогадуються, як деталі та аксесуари їх видають. Скорегувати поведінку, чи вдати з себе не того, хто ти є насправді – просто, але підсвідомо, такі деталі як прикраси, будуть повністю видавати людину.

Ті хто віддає перевагу тільки золоту, без сплавів та вставок – точно любить комфорт. Адже золото, то довговічний метал, а відтак, дає відчуття безпеки.

А от масивні прикраси, великі, які відразу кидаються в око, є признаком комунікативності. Значить людина не боїться здатися смішною чи недолугою, вміє себе проявляти в може бути дуже приємним співбесідником.

Перлини та прикраси з них вказують на те, що перед вами досить консервативна і ділова людина. Крім того такі люди запеклі перфккціоністи.

Організованими та акуратними можна назвати людей, які носять виключно комплекти з кількох одиниць прикрас.

Каблучки, браслети з великими прикрасами, які є практичні, але водночас досить яскраві, люблять люди, які звикли до лідерства.

Скромні але елегантні прикраси, тонкі цепочки та невеликі браслети, маленькі кулончики, сережки-гвіздочки носять добрі і милосердні люди, на них можна покластися.

Доречі треба звернути увагу на те, на якому пальці носить каблучку чи перстень жінка. Якщо на вказівному – вона досить самостійна і жорстка, якщо на середньому- добра, на безіменному- романтична.

Якщо ж носить на мізинці – хоче виділитися, те ж саме означає наявність великої кількості маленьких колечок на пальцях.

Вам також має сподобатись...