Україна понад усе

Петиція дружини командира полку “Азов” вже набрала понад 612 тисяч підписів

Дружини хлопців, які боронять Азовсталь закликають про допомогу. Петиція вже зібрала таку велику кількість підписів, потрібно ще трішечки. Наші герої повинні жити! Ми благаємо про допомогу та продовжуємо молитися, щоб все вийшло!

Дружина командира полку “Азов” Катерина Прокопенко закликала підписувати петицію на ім’я ООН та Генерального секретаря Організації Антоніу Гутерреша. У ній вона просить посприяти вивезенню людей із комбінату “Азовсталь”. Станом на вечір 8 травня петицію на сайті Change.org підписали 612 590 людей.

Загалом петиція має зібрати мільйон підписів.

“Зараз вже по повній програмі набираються всі потрібні голоси. Але потрібен розголос, тому кличте друзів, родичів, знайомих, щоб вони максимально швидко це поширювали та підписували. Ми не втрачаємо надію на порятунок наших чоловіків”, — сказала Прокопенко.

За її словами, дуже важливо щоб такі люди жили.

“Дуже важливо рятувати їх, допомагати всіма можливими методами, вірити в чудо, триматись за ці надії і робити все, щоб вони вижили. Ні в якому разі не здаватися, плакати, покладати голову на плече від думок про якісь песимістичні сценарії. Ні в якому разі не потрібно цього робити”, — сказала дружина командира полку “Азов”.

Вам також має сподобатись...