Україна понад усе

Петиція дружини командира полку “Азов” вже зібрала понад 995 тисяч підписів – ціль 1 мільйон

Українці неймовірні, а одну добу, кількість підписантів збільшилася майже вдвічі! Вся Україна благає про порятунок хлопців, які боронили Маріуполь, а зараз знаходяться в Азовсталі. Хлопці, ми молимося за ваш порятунок! Нехай ця петиція допоможе, бо нам дуже тяжко від того, що ми нічого не можемо зробити.

Дружина командира полку “Азов” Катерина Прокопенко закликала підписувати петицію на ім’я ООН та Генерального секретаря Організації Антоніу Гутерреша. У ній вона просить посприяти вивезенню цивільних і військових із комбінату “Азовсталь”. Станом на вечір 9 травня петицію на сайті Change.org підписали 836 267 людей. Загалом петиція має зібрати мільйон підписів.

“Зараз вже по повній програмі набираються всі потрібні голоси. Але потрібен розголос, тому кличте друзів, родичів, знайомих, щоб вони максимально швидко це поширювали та підписували. Ми не втрачаємо надію на порятунок наших чоловіків військових”, — сказала Прокопенко, долучившись до онлайн-пресконференції бійців полку “Азов”.

Всі, хто бачив цю конференцію зазначають, що вона проникає прямо в серце! Слова відчайдушний хлопців не йдуть з голови. Їх потрібно врятувати, це обов’язок світової спільноти.

Вам також має сподобатись...