Україна понад усе

Петиція “Врятуйте Маріуполь” зібрала вже понад 320 тис голосів

Звичайні люди створили петицію до ООН, яка спрямована на порятунок Маріуполя. Вони закликають міжнародну спільноту вирішити це питання! Тисячі українців продовжують молитися за долю маріупольців! Серце просто зжимається від думок, що ті люди переживають кожного дня! Благаємо про порятунок!

«Ми, активісти, що вказані нижче, неурядові та некомерційні організації, політики та знаменитості, закликаємо Організацію Об’єднаних Націй і особливо Генерального секретаря ООН та регіональних лідерів з усього світу розпочати невідкладну процедуру Еxtraction, а саме:

  1. Відновити засідання одинадцятої надзвичайної спеціальної сесії Генеральної асамблеї ООН, для розгляду гуманітарної ситуації у м. Маріуполь, що склалась.
  2. Ми вимагаємо від Генеральної асамблеї прийняти резолюцію, якою зобов’язати Російську Федерацію забезпечити евакуацію усіх осіб із “Азовсталі” на територію, підконтрольну українському уряду, або на територію третіх безпечних країн.
  3. Закликаємо усіх світових лідерів вжити всіх необхідних заходів для забезпечення та виконання резолюції, та виступити гарантами безпеки.

 

Активісти зазначають, що за умови негайної допомоги міжнародних діячів у нас все ще є можливість врятувати життя людей.

“Ми закликаємо до рішучих дій міжнародної спільноти, щоб:

  • забезпечити терміновий режим припинення вогню з гарантіями обох сторін у м. Маріуполі;
  • організувати негайний контроль за дотриманням режиму припинення вогню третьою стороною;
  • організувати морську евакуацію цивільного населення та українських військових на територію, підконтрольну українському уряду, або на територію третьої держави-посередника. Морська евакуація може супроводжуватися наземним гуманітарним коридором для цивільного населення та українських військових на територію, підконтрольну українському уряду, або на територію третьої держави-посередника», – йдеться в петиції.

Вам також має сподобатись...