Родинні історії

Після довгих суперечок нам із дружиною та дитиною довелося винайняти житло. Найгірше те, що дружина стала на бік матері, яка виперла дочку з дитиною з квартири…

Розповім вам свою невеселу історію. Моя дружина зі своєю матір’ю нажилися на мені, а я не знаю, де тепер мені правди шукати. Гроші мені не віддають. Надурила мене кохана з тещею і живуть щасливо.

Я одружився п’ять років тому. Нам було по 30 і великого свята не робило. Вирішили, що вже недоречно. Після весілля теща запропонувала нам жити у її квартирі, а сама з чоловіком все одно жила за містом.

Квартира невелика і в поганому стані. Тож я вирішив зробити там ремонт. Коли у нас з’явилася донька, дружина сиділа вдома з дитиною та займалася хатніми справами і здебільшого всі гроші йшли на їх утримання.

Але я все одно не зупинявся, намагався потроху робити ремонт. Я хотів, щоб у нашому будинку було затишно, грошей на ремонт та на техніку не шкодував. Я відремонтував санвузол, кімнату, утеплив балкон, поклеїв шпалери та постелив ламінат.

Купив холодильник, плиту та пральну машинку в кредит. Після ремонту з’явилася теща. Вона повідомила, що хоче, щоб тепер у її квартирі мешкав молодший син, який жив з нею за містом. Теща захотіла, щоб він мешкав тут і не витрачав гроші на оренду.

Як альтернативу вона запропонувала дати грошей, щоб брат моєї дружини оформив іпотеку. Звичайно, грошей таких у мене не було. Та й якби були, то навряд чи ми жили б у квартирі тещі. Після довгих суперечок нам із дружиною та дитиною довелося винайняти житло.

Найгірше те, що дружина стала на бік матері, яка виперла дочку з дитиною з квартири. За її словами, мої батьки могли б дати її братові гроші на іпотеку. Але навіщо їм витрачати свої заощадження?

У результаті я попросив повернути гроші за ремонт квартири. Теща повернула частину за техніку, але віддала гроші моїй дружині, а не мені. Тепер в мене з коханою конфлікт на цьому ґрунті. Вона вважає, що я заради квартири на ній одружився. Що тепер робити?

Вам також має сподобатись...