Україна понад усе

Після виходу із «Азовсталі» тримісячний Свят вперше побачив траву

Кадри з Анею та її сином, знятого на «Азовсталі» з проханням про допомогу облетіли увесь світ. 24-річна жителька Маріуполя Анна Зайцева – одна з цивільних, яка відправилась ховатись на завод «Азовсталь».

Вона думала, що пробуде на заводі декілька діб, проте опинилась у пастці на цілих 65 днів. Її тримісячний син Святослав був наймолодшим жителем бункера, у якому перебувало 75 людей.

Кадри з Анею та її сином, знятого на «Азовсталі» з проханням про допомогу облетіли увесь світ. У ексклюзивному включенні у «Сніданку 1+1» Анна згадала, що було складно не тільки фізично, але і морально: ліжок не вистачало, люди робили імпровізовані місця для сну із пінопласту. У молодої мами через стрес зникло молоко, також вона схудла на 10 кілограмів.

Маленького Свята доводилось годувати сумішами, а коли вони закінчились – у хід пішло молоко та цукор, які приносили українські військові. 25 квітня під час через падіння 5-поверхової будівлі евакуаційні виходи були завалені.

На щастя, їм вдалося вибратися живими, Анна з сином були одними з перших врятованих з «Азовсталі» та привезених до Запоріжжя. Саме тоді маленький Святослав вперше в житті побачив весняне небо та зелену траву.

Вам також має сподобатись...