Смішні історії

По роботі таємно приїхала до курортного готелю, я навіть не підозрювала, чим обернеться ця поїздка

Олена на вихідні збиралася у робочу поїздку. Фірма відправляла її до сусіднього міста. Дівчина працювала аудитором і мала провести таємну інспекцію в курортному п’ятизірковому готелі.

Сама вона таких місць не любила, але по роботі доводилося в них бувати. Ось і в ці вихідні треба було попрацювати. На готель скаржилися найвпливовіші клієнти, тому потрібно було провести перевірку.

Дівчина приїхала у п’ятницю ввечері. І вирішила одразу ж вирушити до ресторану. Вона сіла за столик і почала чекати. До неї буквально відразу ж підсів симпатичний хлопець:

«Здрастуйте, можна до вас сісти?»

Дівчина трохи здивувалася такій увазі. Зазвичай вона особливо не цікавила чоловіків. Тож люб’язно погодилася.

Чоловіка звали Антон. У них почалася розмова. Виявилось, чоловік приїхав на тиждень. Йому дуже хотілося пограти у теніс, проте гідного суперника не знайшлося. Олена займалася тенісом і грала досить непогано. На завтра домовилися разом погратись.

Вечеря пройшла якось непомітно. Олена й забула, що їй треба було оцінити якість їжі. Потім вони з її новим знайомим трохи випили.

З того вечора вона запам’ятала лише те, що її супутник нахвалював вечерю. Мабуть, було справді непогано. Було ухвалено рішення завтра уважніше оцінити їжу. Але вона вочевидь перебрала з коктейлями. На ранок їй було погано, тож сніданок вона вирішила пропустити.

Коли вона прийшла до тями, вони з Антоном все ж таки пішли на корт. Грали так довго та активно, що вона практично валилася з ніг.

За вечерею вони знову багато балакали. Олена вирішила більше не налягати на коктейлі. Вона зауважила, що офіціанти працюють досить погано і сервіс кульгає. До того ж їй здалося, що їжа недостатньо хороша.

Проте Антон заперечив. Він сказав, що їжа тут корисна, без зайвої обсмажки та соусів. Можливо, смак не настільки насичений, зате така їжа корисніша. І вона, сама того не помітивши, прийняла його аргументи.

За сніданком Олена зустріла Антона. Він запропонував їй відвідати термальні джерела та розслабитися. Вони знову провели день разом. Багато розмовляли, сміялися. Альоні не вірилося, що вона може так добре проводити час.

Але вихідні добігли кінця. Її новий знайомий провів її на поїзд. Вони обмінялися телефонами і дівчина поїхала додому.

Тільки в поїзді вона усвідомила, що їй зовсім нічого написати у звіті. Вона була така захоплена своїм новим знайомим, що майже не звернула увагу на обслуговування. На думку прийшли лише слова Антона про сервіс та страви в ресторані. Вона вирішила, що так і напише у звіті. Її вихідні були чудові. Значить, там справді непогано.

Вона дописала звіт і з почуттям виконаного обов’язку вирішила зателефонувати до Антона. Важко було в цьому зізнатися, але Олена їм зацікавилася. Їй хотілося ще раз поговорити з ним.

Однак із трубки їй повідомили, що вона набрала невірний номер. Вона дуже засмутилася, подумавши, що помилилася, записуючи телефон. Тоді їй здалося гарним рішенням на вихідні знову поїхати до готелю.

Вона й сама не розуміла, що закохалася у свого випадкового знайомого. Вона забронювала номер наступними вихідними. Вирішила, що не завадить відпочити по-справжньому. Можливо, Антон ще буде там. Дочекавшись вихідних, вона вирушила туди.

Олена сиділа за столиком у ресторані та сподівалася побачити Антона. Однак його не було за жодним столиком. Вона вже вирішила, що чоловік просто виїхав, коли побачила його. Але не в одязі відпочиваючого, а у формі офіціанта. Він теж помітив її і застиг на місці.

Не в її звичках було влаштовувати публічні скандали. Тому вона дочекалася, коли він закінчить роботу.

Він підійшов до неї сам:

«Оленко, пробач. Це була вказівка ​​начальства. Я не хотів цього, але мені пригрозили звільненням».

У цей момент пазл склався. Антон розповів, що начальство заздалегідь знало про перевірку та вирішило її зіпсувати. Тому Антон усі вихідні намагався задобрити Олену. Їй стало так неприємно та огидно. Вона відчула себе ошуканою та використаною.

Антон намагався вибачатися, навіть казав, що в нього теж виникли почуття. Але Олена і слухати не хотіла. У неї в голові склався план. Того ж вечора вона зібрала речі і поїхала додому. Такою дурною вона себе давно не відчувала. Але треба було виправляти ситуацію, а не розмазувати соплі. Ось тобі й поїздка у відрядження.

У понеділок вона одразу пішла до начальника і все розповіла йому. Це перевернуло все з ніг на голову. Звісно, ​​вона й сама постраждала від свого зізнання. Її позбавили премії. Але натомість знайшли людину, яка попередила керівництво готелю про перевірку. Звільнили великого начальника. Виявилося, що він влаштував собі невеликий бізнес, попереджаючи заклади про перевірки.

Хтось знав, що поїздка у відрядження обернеться таким скандалом. Олена відчувала себе огидно через все це. Проте вона розуміла, що це було правильно.

Вона зробила гарну справу і повелася як професіонал. А ще навчилася не вірити всім підряд. Вона обов’язково ще зустріне гідного чоловіка, але це буде вже в іншій історії.

Вам також має сподобатись...