По всіх каналах попереджають: спалив траву=диверсія

По всіх каналах попереджають: спалив траву=диверсія. Треба розуміти, в якій ми зараз ситуації, включати логіку.

А якщо не розуміємо, тоді платимо податки з штрафів. Захмарні штрафи за спалення сухої трави в військовий час в Україні тепер дійсно є.

Відтак, по громадам Волині, Житомирщини, Черкащини, та там, де люди активно почали готуватися до весняних робіт, закликають не палити суху траву.

В військовий час це не тільки диверсія, це дещо більше – кажуть екологи. Адже ми всі розуміємо, яку кількість мін та боєприпасів скинули на нас. Це в першу чергу.

Трава, яка горить може перекинути вогнище на інші військові об’єкти, та і крім того є можливість пропустити вилов диверсантів.

Поки ще холодно, більшість горерозвідників-окупантів гріються біля вогнища, а тому, чим менше буде диму, тим більша можливість спіймати тих, хто нещадно розгромив нашу країну.

Штрафи ж за спалення листя та трави досить таки великі – від 3060 до 6120 грн. А от н апрмродоохоронних територія ці суми подвоюються.

У військовий час це взагалі кримінал. Не наражайте себе на небезпеку.

Крім того, якщо ви бачите підозрілих осіб, або тих, хто палить траву в великій кількості і виділяється багато диму, телефонуйте 102. Давайте поважати екологію, і країну, за яку ми боремося.

You cannot copy content of this page