По засікам пошкребли, та дещо таки знайшли. Дякуємо Чехії за допомогу.

Щоб бодай якось допомогти Україні в протистоянні окупантам весь світ зараз робить все, що може.

Таким чином, Чехія безплатно передала немодернізовані танки Т-72 радянських часів, які перебували в резервах. Насправді техніка далеко не нова, але повністю робоча, має гарні характеристики.

На складах Чехії перебувало більше 90 одиниць танків. По факту використовувалося всього 30, а тому Чехія передала кілька десятків танків для українців на безоплатній основі.

Про це повідоми на своєму каналі депутат Ондржей Бенеші і написав у Twitter, що здійснюються постачання Україні чеських БМП та танків Т-72.

Крім того, Міністр оборони Яна Чернохова нагадала, що робить все можливе для того, аби український народ вистояв в цій боротьбі.

Але наголосила, що дуже важко працювати і постачати до України імпортну техніку хоча б через те, що людська цікавість не знає меж, а тому, в більшості випадків коментувати поставки і обсяг допомоги не варто.

Загалом, Міноборони Німеччини ухвалило рішення схвалити постачання Україні БМП із запасів колишньої НДР, які зараз знаходяться у Чехії. Це буде інша поставка, ніж та, про яку уже заявили

You cannot copy content of this page