Польський вуз запроваджує навчання українською мовою для біженців

Польща, як вірна сестра України! Нашим українським студентам випало на долю таке випробування, проте поляки знайшли виход та запропонували їм навчання українською мовою. Дуже дякуємо, що не полишаєте нас в біді!

Навчання з українською мовою викладання запроваджує для тих, хто залишив Україну, один із вищих навчальних закладів у Варшаві.

«Починаємо адаптативну програму з можливістю навчатися українською мовою першим курсом для подальшого здобуття освіти в Польщі тими, хто прибув сюди з України.

Молоді люди можуть протягом року навчатися українською, а потім, починаючи з другого курсу, продовжити здобувати вищу освіту польською мовою за двома напрямками – міжнародні відносини та менеджмент», – сказав кореспонденту агентства ректор університету Collegium Civitas професор Станіслав Моцек.

За словами Моцека, в університеті вже понад 10 років майбутню спеціальність польською та англійською мовами отримують разом із польськими ровесниками студенти з України. Цього навчального року їх тут близько 400.

You cannot copy content of this page