Україна понад усе

Попри небезпеку, працівники Миколаївського зоопарку не покинули тварин

Такі героїчні вчинки вони серед нас, миколаївці самі потребували їжі, проте кожен хто міг приносив то картоплю, то моркву, бо в зоопарку знаходилося багато тварин, які також страждали та були знервовані. Велика вдячність кожному українцю, хто не покидає ближніх в такі тяжкі часи.

“Тварини з нами, а ми – з ними”, – працівники Миколаївського зоопарку не стали ризикувати життям та здоровʼям підопічних, відправляючи їх в евакуацію, а продовжували доглядати за тваринами, попри постійну небезпеку.

Небайдужі миколаївці почали допомагати зоопаркові продуктами.

“Хтось приносив кілограм яблук, хтось мішок. Хтось картоплю, моркву. А хтось – віддавав 200 гривень, хоча було видно, що людині вони теж треба. Це розчулювало до сліз”, – розповів директор зоопарку Володимир Топчий.

В ці тяжкі часи були люди, які жили прямо в зоопарку, тому що кожен день добиратися до робочого місця було небезпечно. Проте вони вирішили, що будуть знаходитися поряд з тваринами, заспокоювати їх та годувати.

Багато людей знали про скрутне становище зоопарку та просто купували квитки онлайн, щоб кошти надходили на рахунки зоопарку. Звісно, мова не йшла про те, що люди прийдуть на візит по цим квиткам, це робилося просто заради того, щоб тваринам було що їсти.

Вам також має сподобатись...