“Поранених коней стріляють” – каже офіцер рф і добиває своїх же бійців

“Поранених коней стріляють” – каже офіцер рф і добиває своїх же бійців.

Про це повідомила Уповноважена ВР з прав людини Людмила Денісова, яка каже, що вже неодноразово фіксувалося, що армія рф, яка знаходиться на нашій території негуманно ставиться до поранених своїх же бійців. Тим паче до тих, хто відмовляється воювати і здається в полон.

Вона особисто не раз мала спілкування з десятками солдатів федерації, які потрапили, або самі здалися до нас в полон. Відтак вона перш за все каже, що була здивована формою.

Адже на них була стара радянська форма, чоботи, при собі ніякої екіпіповки. Офіцери та рядові в полоні сидять в окремих камерах як і потрібно за Женевською конвенцією.

При допиті та розмові з солдатами вона вияснила, що поводяться вони як справжні звірі.

Хіба дивує те, що вони йдуть на мирних жителів, якщо вони позбавляються від солдатів, яким просто треба було відлежатися і перез’язаати ногу.

За словами Денісової один з хлопці розповів що відбулося і як він потрапив до полону. Відтак, коли потрапили в засаду, то всі рлзбіглися.

Тільки танковій частині вдалося зібратися докупи. А коли командир побачив пораненого бійця, то просто вистрілив в ногу. Зі словами: “Раненых лошадей пристреливают”.

Сам солдат, що став свідком втік, кілька днів блукав по окраїнах міста і врешті здався в найближчому селі.

You cannot copy content of this page