Україна понад усе

Поранений офіцер-десантник з “25-ки” пішов на штурм позицій та до кінця бою продовжував керувати підрозділом

Це історія про справжній незламний український дух, про героя, який незважаючи на поранення закінчив завдання, та вся команда протистояла ворогу. Поки серед українських захисники такі відважні хлопці, ми спокійні! Молимося за здоров’я кожного з наших Герої! Ви в нас найкращі!

Вороги наступали відразу з двох напрямків. Спочатку танки, а за ними піхота. Основні сили нашого підрозділу – вели супротив з усіх стволів. Розрахунки ПТРК палили броньовики, а інші приготувалася до “теплої” зустрічі. Про це повідомив командир одного з підрозділів 25 окремої повітрянодесантної Січеславської бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ, звуть його Олександром.

Зупинивши противника, українські захисники отримали наказ взяти штурмом бойові позиції противника та провести їхню “зачистку”. Зробили свою справу на всі сто відсотків. А наступного дня, вороги знову спробували піти в наступ.

Після четвертого залпу “Градів”, з іншого боку по наших позиціях “запрацювали” мномети. Згодом “поповзли” БМП, за якими навіть не ховаючись йшла їхня піхота. Все відбувалося наче в кіно. Я навіть не помітив, як під час бою отримав осколкові поранення… тільки щось гаряче побігло по обличчю та запекла рука.

Незважаючи на поранення Олександр зі своїм підрозділом пішов на штурм ворога. Тоді українські захисники завдання виконали, ворог відступив.

Вам також має сподобатись...