Україна понад усе

Постачальникам буде заборонено здійснювати примуси щодо оплати за газ клієнтами

Кабмін на засіданні 10 травня ухвалив законопроєкти, які пропонують запровадити на період воєнного часу і 6 місяців після його завершення мораторій на підвищення тарифів на тепло, гарячу воду, газ та його розподіл для всіх категорій споживачів.

Денис Шмигаль повідомив про це на засіданні ради. Також він сказав, що ці зміни виключно для того, аби відновити інфраструктуру країни та дати людям можливість вижити в складних умовах.

“Буде мораторій на підвищення тарифів в умовах військового стану. А відтак підвищення цін буде блокуватися. Крім того, ціни на тепла та гарячу воду не зростатимуть”, – каже урядовець.

Водночас представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук пояснив, що затверджені урядом законопроєкти пропонують встановити заборону на підвищення тарифів на теплопостачання, послуги з розподілу газу та постачання гарячої води для всіх категорій споживачів.

Ціна не буде вищою, ніж та, яка застосовувалася 24.02.2022. Постачальниками буде заборонено здійснювати примуси щодо оплати за газ клієнтам, те ж саме стосується і заборгованостей.

Дорнчі саме засідання було призначено задля того, аби прийняти установчий акт, що дає право всі російські активи зробити майном нашої держави.

Вам також має сподобатись...