Україна понад усе

Пресофіцер “Азову” вийшов на зв’язок із рідними

Ми просимо весь світ не забувати про наших хлопців. Дмитро – простий хлопець, потрапив на “Азовсталь” у такі тяжкі обставини. Наші хлопці показали, наскільки вони мужні та героїчні. Це люди, які дуже люблять свою родину та країну. І за всіх них треба боротися до останнього, бо це наші діти й наше майбутнє.

Автор знаменитих фотографій з “Азовсталі”, голова пресслужби полку “Азов” Дмитро Козацький (позивний Орест) вийшов на зв’язок із рідними після евакуації із заводу у Маріуполі.

“Коли ми дізналися, що хлопці відправляються в полон, деякий час не було жодної інформації, було дуже тяжко. Але, слава богу, Діма зателефонував мамі, ми почули його голос, він сказав, що живий – це найголовніше. Сказав, що їх годують, хоча ми не знаємо, як, і те, що з ним усе добре”, – розповіла Дар’я.

За її словами, під час перебування Козацького на “Азовсталі” його сім’я майже не спілкувалася з ним. Вони мали змогу побачитися за допомогою відеозв’язку в останні дні на заводі.

Рідні хлопця кажуть, що це була розмова “про все і ні про що”.
Мати зазначила, що вірить лише в перемогу України та сподівається на якнайшвидше повернення сина додому.

“Ми просимо весь світ не забувати про наших хлопців. Дмитро – простий хлопець, потрапив на “Азовсталь” у такі тяжкі обставини. Наші воїни показали, наскільки вони мужні та героїчні. Це люди, які дуже люблять свою родину та країну. І за всіх треба боротися до останнього, бо це наші діти й наше майбутнє”, – наголосила Ірина.

Вам також має сподобатись...