Україна понад усе

Продав коштовності: учитель із Грузії зібрав пристойну суму допомоги для українців

Ладо Абхазава, вчитель, який став володарем премії Global Teacher Prize, зміг зібрати просто величезну суму грошей для допомоги Україні. На ці гроші він та навіть його правнуки могли б жити безбідне життя.

Цей вчитель викладає один предмет, а саме громадянську освіту. Він вирішив написати в Facebook, що продається пам’ятне коштовне золоте кільце, яке належало його матері. Також він вирішив продати золоту нагородну монету Global Teacher Award. Всі виручені кошти планувалися передати українцям.

«Щоб допомогти українським школярам та викладачам, я вирішив продати золоте кільце, залишене мені мамою, та мою нагородну монету. Напевно, 2500 скриньки буде достатньо», — написав Ладо Абхазава у Facebook 4 березня.

Його допис почали розповсюджувати багато людей, згодом він розійшовся аж на 39 країн.

У цій справі Ладо Абхазава допоміг благодійний фонд Варки. Іноземним донаторам було надано рахунок для зручного переказу грошей з-за кордону. Внаслідок цього Ладо Абхазава зміг зібрати таку значну суму на допомогу Українцям, а саме 700 тисяч доларів.

«Вчителі з 39 країн розпочали збір коштів на допомогу Україні та ці кошти були перераховані на наш рахунок. Востаннє, коли ми перевіряли рахунок, було зібрано 700 тисяч доларів», — повідомив «Batumelebi» педагог.

За його словами, обручку та монету купив грузинський адвокат Звіад Кордзадзе, а потім обидві речі він повернув вчителю. Зібрані кошти були передані польській організації, яка на виручені кошти забезпечує доставку продуктів та інших предметів першої необхідності біженцям до притулків.

Абхазава також повідомив, що він створив власний благодійний рахунок, де було зібрано 3000 ларі, ці гроші були спрямовані на допомогу сім’ям українських біженців.

«Була розповідь про це, начебто це вважається популізмом і «права рука» не повинна знати, що ти робиш добро, але якщо до добра приєднаються інші люди, що може бути кращим за це», — розповів нам Ладо Абхазава. На цей час благодійна акція вже завершена.

Вам також має сподобатись...