Україна понад усе

Проспати не дозволяє совість, бо ж викладач вмикається прямо з фронту

Професор Ужгородського національного  університету Федір Шандор викладає на факультетах туризму і суспільних науквідразу з передової.

Відтак з початком військових дій він пішов захищати країну. Найбільше він переживав за своїх студентів,які полюбили його, ще в спокійні часи.

8 ранку, а студенти вже на парах. Він і сам з передової не пропустив жодної лекції, завжди виходить на зв’язок.

Проспати не дозволяє совість, бо ж викладач вмикається прямо з фронту. До лав тероборони Федір Шандор записався ще в перший день.

«Є якесь таке… в душі, що людина там на війні і це страшно, але він такий позитивний, на нього дивишся і стає легше», – ледь не в сльозах каже студентка Тімея Солончак.

В одній руці смартфон, в іншій автомат  – професор на передовій. Заміни йому в університеті немає, та і навряд чи хтось зараз схоче викладати факультативні предмети, він дуже не хотів, аби посеред семестру студенти лишилися без його лекцій.

Командири пішли на зустріч – тепер з четвертої до восьмої ранку він на бойовому чергуванні. А з восьмої до десятої двічі на тиждень читає лекції.

Саме він минулого літа у спецпроекті ТСН до 30 річчя Незалежності України проводив екскурсію Наталії Мосейчук в Ужгороді.

Адже він – один із кращих краєзнавців Закакарпаття. І сумно, і гордо, водночас, що такі люди наразі на фронті.

Вам також має сподобатись...