Україна понад усе

Російська психологіня Степанова вирішила образити нашого Арестовича, назвала його аферистом

Не твій, от ти і бісишься! Вероніка Степанова, відома, як недопсихолог, шоуменка з ютубу, вирішила образити нашого Олексія Арестовича. От тільки її ролик швидше нагадує заздрість! Вони ще не зрозуміли, що українці за своє та своїх будуть стояти горою! Ми народ незламний це вже побачив весь світ!

Психологіня Вероніка Степанова вирішила хайпонути на імені нашого Олексія Арестовича. У своєму ролику вона ким його тільки не називає, й актором, й психологом, й розвідником, й просто аферистом, який всіх вводить в оману. До того ж, вона запевняє, що він наче «з іншого табору» і його дружина, йому лише як прикриття.

Що тут можна сказати, вона намагається довести українцям, що радник президента пройдисвіт, хоча тут же зазначає, що такий самий «Арестович» потрібен і російському телебаченню, бо в них таких серйозних людей не вистачає. Також каже, що він ні в чому не розбирається, і все що він каже, не зрозуміло для чого.

Як би там не було, дуже прикро, що в цієї жінки понад двох мільйонів підписників в ютубі. Маємо розуміти, яка «аудиторія» в неї зібралася. Але давайте радіти, що то окрема країна, яка вже показала світу хто є хто.

Вам також має сподобатись...